RN73H2ATTD3521C10
MFR.Part #
RN73H2ATTD3521C10
JLCPCB Part #
C3999201
Description
125mW 3.52kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS