RN73H1JTTD3651A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3651A25
JLCPCB Part #
C4306312
Description
100mW 3.65kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS