RN732ATTD1331C10
MFR.Part #
RN732ATTD1331C10
JLCPCB Part #
C4306993
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS