RN73H2ATTD3202F50
MFR.Part #
RN73H2ATTD3202F50
JLCPCB Part #
C2511680
Description
125mW 32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS