RN73R1JTTD13R8D25
MFR.Part #
RN73R1JTTD13R8D25
JLCPCB Part #
C3938653
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.8Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS