RN73H1ETTP6261C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP6261C50
JLCPCB Part #
C2535952
Description
-55℃~+155℃ 6.26kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS