RN73H2ATTD3000A25
MFR.Part #
RN73H2ATTD3000A25
JLCPCB Part #
C2571194
Description
-55℃~+155℃ 125mW 300Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS