RN732BTTD1540D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD1540D10
JLCPCB Part #
C4061583
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 154Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS