HV73V1JTTD154G
MFR.Part #
HV73V1JTTD154G
JLCPCB Part #
C3969825
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS