P0805H9090BBT
MFR.Part #
P0805H9090BBT
JLCPCB Part #
C4336288
Description
-55℃~+155℃ 200mW 909Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount