RN73H2ATTD2800D10
MFR.Part #
RN73H2ATTD2800D10
JLCPCB Part #
C2561530
Description
125mW 280Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS