RN732BTTD7063F50
MFR.Part #
RN732BTTD7063F50
JLCPCB Part #
C4207689
Description
-55℃~+155℃ 125mW 706kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS