SG73S2BRTTD820J
MFR.Part #
SG73S2BRTTD820J
JLCPCB Part #
C6487488
Description
-55℃~+155℃ 333mW 82Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS