SG73S2ARTTD3321D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ARTTD3321D
JLCPCB Part #
C6483215
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.32kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS