RN73H2ETTD1892D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD1892D100
JLCPCB Part #
C3921191
Description
18.9kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS