RN73H2ATTD2710B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD2710B50
JLCPCB Part #
C2539406
Description
-55℃~+155℃ 125mW 271Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS