RK73G2ATTD5493D
MFR.Part #
RK73G2ATTD5493D
JLCPCB Part #
C5874536
Description
-55℃~+155℃ 125mW 549kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS