RN73H2ETTD1152B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1152B10
JLCPCB Part #
C3942904
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS