RN73H2ETTD1641A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1641A10
JLCPCB Part #
C4064800
Description
1.64kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS