RN732BTTD8980D100
MFR.Part #
RN732BTTD8980D100
JLCPCB Part #
C4004006
Description
-55℃~+155℃ 125mW 898Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS