RN73H2ATTD2490D10
MFR.Part #
RN73H2ATTD2490D10
JLCPCB Part #
C2561364
Description
-55℃~+155℃ 125mW 249Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS