RN73H2ATTD2322F10
MFR.Part #
RN73H2ATTD2322F10
JLCPCB Part #
C2559435
Description
-55℃~+155℃ 125mW 23.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS