RN732BTTD9761C25
MFR.Part #
RN732BTTD9761C25
JLCPCB Part #
C3942373
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS