RK73H1JTTD1180D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1JTTD1180D
JLCPCB Part #
C7284028
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS