RN73H2ATTD22R0B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD22R0B50
JLCPCB Part #
C2537724
Description
125mW 22Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS