RN73H2ETTD1622B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1622B25
JLCPCB Part #
C3939953
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS