RN73H2ATTD2212C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD2212C50
JLCPCB Part #
C2545397
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.1kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS