RN73H2ATTD2211C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD2211C50
JLCPCB Part #
C2539650
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.21kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS