RN73H2ATTD2210F50
MFR.Part #
RN73H2ATTD2210F50
JLCPCB Part #
C4327447
Description
-55℃~+155℃ 125mW 221Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS