RN73H2ATTD2202F10
MFR.Part #
RN73H2ATTD2202F10
JLCPCB Part #
C4298372
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS