RN73H2ETTD1171C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1171C25
JLCPCB Part #
C4314334
Description
1.17kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS