RN73H2ATTD2181B10
MFR.Part #
RN73H2ATTD2181B10
JLCPCB Part #
C3954040
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.18kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS