RK73B2ATTD302G
MFR.Part #
RK73B2ATTD302G
JLCPCB Part #
C2575203
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 3kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS