RN73H2ATTD2103B10
MFR.Part #
RN73H2ATTD2103B10
JLCPCB Part #
C4323247
Description
-55℃~+155℃ 125mW 210kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS