URG2012L-332-L-T05
MFR.Part #
URG2012L-332-L-T05
JLCPCB Part #
C2090550
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 3.3kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS