RN731JTTD34R8D50
MFR.Part #
RN731JTTD34R8D50
JLCPCB Part #
C4343810
Description
-55℃~+155℃ 34.8Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS