RN73H2ATTD2101B10
MFR.Part #
RN73H2ATTD2101B10
JLCPCB Part #
C3943661
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS