RN73H2ETTD6260D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD6260D100
JLCPCB Part #
C3971641
Description
-55℃~+155℃ 250mW 626Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS