RN73H2ATTD2003B10
MFR.Part #
RN73H2ATTD2003B10
JLCPCB Part #
C3999528
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS