RN73R1JTTD1872C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1872C50
JLCPCB Part #
C4034770
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS