RN73H2ATTD1982D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ATTD1982D25
JLCPCB Part #
C2509246
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 19.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS