SG73P2E1RTTD514J
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD514J
JLCPCB Part #
C7311826
Description
-55℃~+155℃ 1W 510kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS