RN73H2ATTD1931D50
MFR.Part #
RN73H2ATTD1931D50
JLCPCB Part #
C2508699
Description
-55℃~+155℃ 1.93kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS