RN73H2ATTD1762A05
MFR.Part #
RN73H2ATTD1762A05
JLCPCB Part #
C4008894
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.6kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS