RN73H2ATTD1743C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD1743C50
JLCPCB Part #
C2540330
Description
125mW 174kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS