RN73H2ATTD1720F25
MFR.Part #
RN73H2ATTD1720F25
JLCPCB Part #
C2513999
Description
-55℃~+155℃ 125mW 172Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS