RK73H2HTTE1431D
MFR.Part #
RK73H2HTTE1431D
JLCPCB Part #
C2583621
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS