WK73R3ATTE13R0F
MFR.Part #
WK73R3ATTE13R0F
JLCPCB Part #
C3950388
Package
SMD,6.4x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,6.4x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS