RN73H2ATTD16R9C25
MFR.Part #
RN73H2ATTD16R9C25
JLCPCB Part #
C4098533
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.9Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS