RN73H2ATTD1693F50
MFR.Part #
RN73H2ATTD1693F50
JLCPCB Part #
C2511205
Description
-55℃~+155℃ 125mW 169kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS